• VYHLEDAT
FENIX Krabička včetně 8 různých vaz
FENIX Krabička včetně 8 různých vaz
Enneti Pancarové zadní kola - tvrdost
Enneti Pancarové zadní kola - tvrdost
  • KONTAKT
Ing. Roman Krejčí
RCFit.cz
Kolářská 182/2
74764 Velká Polom
Česká republika
IČ: 88751066
DIČ: CZ7212235184
Telefonní spojení
+420 602 82 44 71
Email
info@corally.cz
Bankovní spojení
FIO banka
2000282051/2010
Knihy » Nové knihy

Fenomén Ecce Homo

Fenomén Ecce Homo
Kniha Fenomén Ecce Homo má neskromné ambice stát se nejlepší publikací o populárním a jednom z nejstarších závodů automobilů do vrchu. Zcela určitě se zařadí i mezi nejzajímavější a nejhezčí knihy o automobilovém sportu v naší zemi i v Evropě.
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky K-EH
Cena bez DPH 1 100,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 1 100,00 CZK
  • Podrobný popis
  • Diskusní fórum (0)
Vrchařská legenda Ecce Homo Šternberk byla objevena motoristickými nadšenci na začátku 20. století a svoji historii píše dodnes, tedy více než 110 let. Na Ecce Homo se závodilo už na nezpevněném hliněném povrchu či žulových kostkách, trať měla podobu rychlostní zkoušky i okruhového závodu, ale doma jsou na ní především vrchařští specialisté!

Na moravské trati se střídaly jezdecké legendy s vrcholnou technikou své doby, které společně hledaly nejrychlejší způsob ke zdolání 7 800 metrů dlouhé závodní trati. Svými výkony složili poctu jednomu z nejznámějších kopců Evropy jezdecká esa jako Nesti, Regal, Vilarino, Stuck, Stenger, Pulič, Krámský, Bormolini, Alméras, Danti a samozřejmě ti vůbec nejrychlejší # Italové Simone Faggioli a Christian Merli. Kdo jednou zkusil chuť rychlosti na šternberské trati, neodolal jejímu jedinečnému profilu a do místa v srdci Evropy # na severní Moravu se velmi rád vrací. Ecce Homo je mezi vrchaři velkým pojmem a není jezdce, který by neměl touhu postavit se na jeho start.

Ecce Homo je jen jedno na celém světě. Celoevropsky významný závod, který je již 40 sezón součástí šampionátu závodů automobilů do vrchu, je nejvýznamnějším motoristickým podnikem regionu a tomu je úměrná i jeho popularita. Desetitisíce diváků v ochozech každoročně sledují souboje rychlostí posedlých jedinců, kteří předvádí své jezdecké umění v souboji s časomírou a kopcem Ecce Homo.

320 stran (z toho 296 na matné lakované křídě, 24 stran výsledkových listin)

Limitovaná sběratelská edice.

Precizní tvrdá knižní vazba, nepoškrábatelné designové lamino, přebal s reliéfním 3D lakem

Rozměr 233 x 210 mm v kombinaci s metalickou barvou

Vytištěna na špičkovém tiskařském stroji